Přeskočit na obsah

Aktuální nabídka

Pro kangen přístroje možnost výhodného splátkového kalendáře.

Akce !!! Při objednání přístroje dostanete jako dárek 100 KS Kangen UKONE / Kurkuma v ceně 1700,- Kč včetně DPH

Tento přístroj byl vyvinut ke 40. výročí založení společnosti Enagic. Je zde použita nová unikátní technologie z její dílny. Tato technologie se sudým počtem osmí velkých desek, je schopna díky převratnému Know How vyrábět vodu s vyššími parametry než tomu bylo dosud. Mimo jiné je zde několik technických vymožeností a certifikované technologie. Díky tomu je tento přístroj Top zařízením mezi ionizátory na světovém trhu. K8 spolehlivě zvládne velkou rodinu nebo firmu. Má jednoduché ovládání díky velkému dotykovému LCD displeji s možností hlasových pokynů v osmi jazycích.

Vyšší antioxidační síla

Mocný K8 je mocný výrobce antioxidantů! Ionizátor vody K8 generuje nepřetržitý proud 5 všestranných druhů vody, aby splnil všechny vaše všestranné komerční potřeby: Silná voda Kangen, Voda Kangen ® , Neutrální voda, Voda pro krásu a Silně kyselá voda.

Plně barevný LCD panel

K8 je extrémně uživatelsky přívětivý díky velkému plně barevnému LCD panelu a jasným hlasovým pokynům. Pouhým stisknutím tlačítka můžete získat přístup ke kterékoli z 5 vod, které si vyberete. Váš stroj příjemným hlasem potvrdí vámi zvolenou vodu a během chvilky bude stroj generovat zdravou, ionizovanou vodu prostřednictvím ohebné trubky.

8 titanových desek

K8 je podobný vlajkové lodi Enagic SD501, ale obsahuje extra platinovou titanovou desku. Přídavná deska znamená zlepšenou ionizaci vody, zvýšený potenciál produkce antioxidantů a stabilní produkci pH a ORP při vyšším průtoku. K8 je skvělý pro malé firmy a rodiny.

Mluví osmi jazyky!

8 Jazyk zobrazení a zvuku v japonštině, angličtině, francouzštině, němčině, čínštině, italštině, španělštině a portugalštině

Juniorský model

JrIV má čtyři pevné elektrodové desky, což snižuje spotřebu energie. Vzhledem k nižší spotřebě energie a menšímu počtu desek je tento stroj považován za jeden ze „startovacích“ modelů Enagic. Vytváří: silnou vodu Kangen, vodu Kangen® , neutrální vodu, vodu pro krásu a silně kyselou vodu.

 

Super snadné použití

Pouhým stisknutím tlačítka můžete získat přístup ke kterékoli ze 4 vod, které si vyberete. Vaše pračka potvrdí zvolenou vodu a během chvilky vygeneruje zdravou, ionizovanou vodu. Váš JrIV vás dokonce upozorní, když je čas vyměnit vodní filtr, prostřednictvím zprávy na LCD panelu a zvukového signálu.

 

4 titanové desky

JrIV má čtyři pevné elektrodové desky, které snižují spotřebu energie. Díky pevným titanovým plátům potaženým platinou může tato jednotka stále produkovat silné kyseliny a silné Kangen vody. Vzhledem k nižší spotřebě energie a menšímu počtu talířů je tento stroj doporučen pouze pro jednotlivce nebo páry.

 

Nádrž na podporu elektrolýzy

Vestavěná nádrž pro zesilovač elektrolýzy vám ušetří námahu s vkládáním zesilovače elektrolýzy, který je nezbytný pro získání silné kyselé vody a silné vody Kangen, a umožňuje vám stabilně a nepřetržitě vyrábět takové druhy vody, které mají vynikající účinky.

Váš domácí lázeňský systém

Dopřejte si uklidňující zážitek z horkého jara s ANESPA DX! Díky vydatnému proudu mineralizované vody a relaxační masážní sprchové hlavici se vaše koupelna může okamžitě proměnit v uklidňující oázu horkých pramenů. Generuje: Minerální iontovou vodu pro vaši koupel nebo sprchu.

Odstraňuje škodlivé látky

Systém čištění patron účinně odstraňuje chlór a bakterie a zanechává ve vás svěží, povzbuzující pocit. Chraňte svou jemnou pokožku před škodlivými účinky vody z vodovodu. Filtr s aktivním uhlím Futama-keramický vnitřní filtr.

Minerální iontová voda

Obsahuje směs přírodních horkých pramenů a minerálů, které vám dávají pocit, že si užíváte příjemný horký pramen a využíváte minerální iontovou vodu. Odpočívej a užívej!

Uvolněte antioxidační sílu kurkumových doplňků Ukon™!

Díky svým blahodárným antioxidačním vlastnostem se Ukon™ (divoká kurkuma) pěstuje a konzumuje jako bylina, v čaji, jako doplněk a v produktech péče o pleť po tisíce let.

Pěstováno v Japonsku

Oblast, kde se pěstuje Enagic’s Kangen Ukon™, je známá jako Yanbaru (severní cíp ostrova Okinawa). Yanbaru je v japonštině často označován jako „poklad přírody“ (shizen no takara). Jarní Ukon (sklizený výhradně pro Enagic) se pěstuje na vyhrazených farmách v Yanbaru a je 100% bez škodlivých chemikálií používaných v méně kvalitním konvenčním pěstování kurkumy.

Použití Kangen Water®

Jarní Ukon a podzimní Ukon jsou v naší továrně Enagic Ukon očištěny a dezinfikovány Silnou vodou Kangen® a Silně kyselou vodou. Jedná se o první doplněk, který byl kdy vyroben kombinací kurkuminu, Kangen Water® a 100% jarních esenciálních olejů Ukon bez aditiv.

Patentovaný softgel

Naše patentovaná kapsle Kangen Ukon™ je vyrobena kompletně s antioxidačními přísadami, jako je olivový olej, perilový olej, lněné semínko a tokotrienol. Kromě toho se jako složka pro potah kapsle používá karagenan, derivát mořských řas.

Obohaceno o vysoce kvalitní ingredience a esenciální oleje

Máte zájem o nějaký prodkut ? neváhejte nás kontaktovat